Praca w czasie zwolnienia lekarskiego

leki„Czy w przypadku wcześniejszego powrotu do pracy niż opiewa zwolnienie lekarskie przysługuje mi pełne wynagrodzenie za dni faktycznie przepracowane? Jakie prawne przepisy regulują te sprawy?”

Nie ma specjalnych regulacji prawnych. Z ogólnych przepisów dotyczących wynagrodzenia wynika, że pracownik podejmujący pracę wcześniej, powinien otrzymać 100proc. pensji (kodeks pracy art. 92).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady prawne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.